Професійний шумомір FLUS ET-956

Порівняти
0
Артикул: 2011
Характеристики

3400 грн./шт:

Шумомір FLUS ET-956 забезпечений вбудованим чутливим електретний мікрофон – професійний вимірювач шуму, здійснює вимірювання рівня шуму в режимі автоматичного перемикання діапазону, а також в трьох режимах в частотному діапазоні 32 Гц~8 КГц, оснащений зручною дублюючої свідчення рівня шуму аналогової графічної шкали, виконує визначення рівня шуму на двох опорних значеннях (dbA, dbC), в повільному і швидкому режимі опитування датчика, з відображенням мінімального/максимального значення, дати і часу.

Вимірювач рівня шуму ET-956 – професійний шумомір

У сучасному густонаселеному мегаполісі тиші практично немає. Навіть у закритому приміщенні, прилад для вимірювання рівня шуму покаже рівень не менше 30 Дб.
Допустимий рівень шуму перевищується часто-густо із-за зростання числа автомобілів, вантажівок, проїжджаючого громадського транспорту, які працюють заводів і фабрик.
Визначення рівня шуму критично важливо для збереження психічного здоров'я, працездатності, зменшення втоми і дратівливості. Високоточний шумомір FLUS ET-956 своєчасно проінформує про небезпечні рівнях шуму, щоб зберегти на довгі роки дар природи – наш слух.
На роботі і в домашніх умовах, особливо у населених пунктах з високою щільністю заселення, в яких рівень шуму в квартирі і на робочому місці наближається до гранично допустимого санітарними нормами, що призводить до депресії і поганого самопочуття, шумомір ET-956 оцінить допустимий рівень шуму в нічний і денний час, що дозволить прийняти рішення, спрямовані на боротьбу з шумовим забрудненням:

 1. Дошкільні заклади, соціальні об'єкти, медичні установи. Не завжди роки, проведені шкільних стінах, сприяє збереженню здоров'я дітей. Слух закладається з дитинства і фахівець з охорони праці, маючи вимірювач рівня шуму FLUS ET-956 зобов'язаний пройти по всіх класах, коридорах, виявити перевищення рівня шуму, що викликає швидку стомлюваність і не сприяє успішності.
 2. На промислових об'єктах. У заводських цехах, переважно з працюючим ковальсько-пресовим обладнанням, що функціонують молотами, фрезерними, токарними, шліфувальними, стругальними верстатами, санітарні норми допустимих рівнів шуму на робочих місцях можуть перевищуватися, що негативно позначається на продуктивності. Для певного переліку професій передбачені навушники, щоб знизити рівень шуму. Повністю позбавитися від шумового забруднення не можна, а от виявити стукаючий верстат з-за того, що в редукторі недостатній рівень масла, порушена балансування або не проведено своєчасний технічний огляд, прилад для вимірювання рівня шуму FLUS ET-956 зможе. Залишається тільки зіставити значення гучності з даними паспорта технологічного обладнання.
 3. Вимір рівня шуму в квартирі. Якщо сусід вже кілька діб робить ремонт, і рівень шуму перфоратора зашкалює, особливо у вечірній час, а у Вас малюк відпочиває, прилад вимірювання шуму повідомить, чи не перевищено допустимий рівень шуму в квартирі і може пора викликати представників контролюючих органів для складання протоколу.

Вимірювач шуму ET-956 – вигідні відмінності

Професійний шумомір – безперечно один з найпопулярніших, завдяки поєднанню продуманою до дрібниць ергономіки, дизайну і функціональним наповненням.
В нижній частині розміщена комфортна для надійного утримання і при тривалому вимірі рівня шуму накладка.
У середній частині розміщений блок кнопок - їх досить багато, що побічно свідчить про гнучкості налаштувань, якими відрізняються шумоміри серії ET-956 від бренду FLUS.
Дисплей незвично великий, розмірами 50×45 мм, що дозволило розташувати не тільки головні цифрові одиниці – виміряні рівні шуму з висотою розрядів 20 мм, але і аналогову шкалу, годинник/дату і ряд інформують пиктограммок.
Графічна шкала складається з вертикальних рисочек. Чимось схоже на еквалайзер. Чим вище рівні шуму, тим більше загоряється паличок на LCD-дисплеї.
У лівій верхній частині дисплея завжди розміщений нижній вимірюваний рівень шуму, в правій верхній.
Допускається вибирати швидкий і повільний спосіб виміру рівнів гучності (FAST/SLOW) – від цього залежить частота опитування датчика звуку (мікрофон). Перемикання проводиться кнопкою F/S.
При включенні, вимірювач шуму встановлюється режим автоматичного вимірювання (AUTO) з максимально широким діапазоном 30~130 Дб. Клавішею Level допускається ручний вибір піддіапазону.
Клавіші MAX/MIN/HOLD викликають відповідні значення.
У верхній частині розміщено конденсаторний мікрофон з чорною м'якою вставкою, вмонтований в корпус.

 

Особливості

 • автоматичний/ручний вибір діапазону;
 • 3 вимірювання рівня шуму;
 • солідний за розміром LCD дисплей;
 • аналогова шкала;
 • чутливий електретний мікрофон;
 • збереження даних, макс/хв;
 • вибір швидкості опитування датчика.

Основні характеристики

Стандарт IEC61672-1 class 2
Діапазон вимірювання рівня шуму  
низький від 30 до 80 дБ
середній від 50 до 100 дБ
високий від 80 до 130 дБ
автоматичний від 30 до 130 дБ
Точність ±1.4 дБ
Дозвіл 0.1 дБ
Диапазон частот от 31.5 Гц до 8 кГц
Динамический диапазон 50 дБ
Тип звукового фильтра А и С
Усреднение по времени FAST (быстро) 125 мс / SLOW (медленно) 1 с
Частота опроса датчика 2 раза в секунду
Микрофон 1/2 дюйма электретный кондесаторный
Условия эксплуатации  
температура от -20 до +60 °C
влажность от 10% до 90% RH
Условия хранения  
температура від -20 до +60 °C
вологість від 10% до 75 % RH
Розміри (Д×Ш×В) 252×66×33 мм
Вага 258 г

Комплектація

 • шумомір
 • батарея 9 В
 • змінне скло
 • керівництво користувача
 • штекер для навушників 3.5 мм
 • USB-кабель
 • блок живлення
 • штатив (отримується додатково)
 • подарункова коробка
 • кейс

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

u0417u0432u043eu0440u043eu0442u043du0438u0439 u0434u0437u0432u0456u043du043eu043a