Професійний шумомір FLUS ET-953

Порівняти
0
Артикул: 2010
Характеристики

2850 грн./шт:

Шумомір FLUS ET-953 – професійний вимірювач шуму з автоматичним/ручним вибором одного з 4-х діапазонів, вибором опорного рівня, з швидким часом відгуку, чутливим датчиком шуму - мікрофоном, з великим цифровим дисплеєм і аналоговою шкалою.

Вимірювач рівня шуму ET-953 FLUS - професійний шумомір

Прилад для вимірювання шуму призначений для періодичного контролю шумового забруднення, характерного насамперед для населених пунктів з великою щільністю населення, в яких рівень шуму зашкалює із-за значної кількості автомобілів, що працюють фабрик і заводів, що пролітають літаків, проїжджаючого громадського транспорту, в першу чергу трамваїв.
Шум негативно впливає на психіку, самопочуття, викликає втому, дратівливість і вимірювач шуму FLUS ET-953 стоїть на сторожі нашого здоров'я, своєчасно інформуючи про небезпечні тенденції для слухового апарату.

 1. Школи, дитячі сади. Десятиліття, проведене в шкільних стінах, не завжди сприяє здоров'ю дітей. Слух закладається з дитинства і берегти його – першочергове завдання не лише батьків, а і фахівців з охорони праці. Прилад для вимірювання шуму FLUS ET-953 дозволить пройтися по всім класам і виявити показники шумового забруднення. Підвищений рівень шуму не сприяє успішності і викликає швидку стомлюваність.
 2. У заводських цехах, особливо з розміщеним ковальсько-пресовим обладнанням, що працюють молотами, токарними і фрезерними верстатами, шум – головне джерело зниження продуктивності. Для деяких професій передбачені навушники, щоб хоч якось зменшити рівень шуму. Повністю позбавитися від шумового забруднення не можна, а от виявити особливо стукаючий верстат з-за того, що в редукторі недостатній рівень масла, прилад для вимірювання рівня шуму FLUS ET-953 цілком зможе. Залишається тільки зіставити значення з даними паспорта обладнання.
 3. Якщо сусід вже кілька діб працює перфоратором, особливо вночі після роботи, а у Вас дитина відпочиває, вимірювач шуму зафіксує перевищення допустимих значень. Можна викликати контролюючі органи і карати.

Шумомір ET-953 відрізняється ергономічним корпусом з виїмкою під утримання в долоні. Всі операції по управлінню виробляються однією рукою. Датчиком служить чутливий електретний мікрофон, вмонтований в корпус.
Варто відзначити великий розмір розрядів на цифровому дисплеї, а також аналогову секторальну шкалу, дублюючу свідчення.
Вимірювач шуму може проводити вимірювання в автоматичному і ручному режимі, перемикаючись між діапазонами.
Зручно наявність функцій запам'ятовування максимального і мінімального значень - необхідний показник викликається з пам'яті кнопкою.
Є можливість змінити одиниці вимірювання, і включити підсвічування дисплея.
Електронна схема запрошує дані з датчика 2 рази в секунду, а значить вся інформація буде у Вас на дисплеї в режимі онлайн.

Шумоміри ET-953 і ET-956 практично ідентичні, в ET-956 є додаткова функція підключення до ПК.

 

Особливості

 • автоматичне перемикання між 4-ма діапазонами;
 • великий LCD дисплей;
 • аналогова шкала;
 • чутливий конденсаторний мікрофон;
 • вибір одиниць виміру;
 • утримання даних, макс/хв;
 • індикація переповнення.

Основні характеристики

Діапазон вимірювання 30~130 дБ
LO 30~80 дБ
MED 50~100 дБ
НІ 80~130 дБ
AUTO 30~130 дБ
Перемикання діапазонів Ручне/автоматичне
Точність ±1.4 дБ
Дозвіл 0.1 дБ
Мікрофон 1/2 дюйма електретний конденсаторний
Опорні рівні А, З
Тривалість вимірювання швидко (125 мс), повільно (1)
Динамічний діапазон 50 дБ
Діапазон частот 31.5 Гц~8 кГц
MAX/MIN/HOLD
Підсвічування
Індикація переповнення
Розмір 252x66x33 мм
Вага (включаючи батарею) 258 г

Комплектація

 • Прилад.
 • Інструкція.
 • Батарея 9В.
 • Змінне скло.
 • Штатив (опціонально).
 • Кейс.

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

u0417u0432u043eu0440u043eu0442u043du0438u0439 u0434u0437u0432u0456u043du043eu043a