Шумомір-реєстратор Tenmars TM-103 з підключенням до ПК Шумомір - реєстратор TM-103

Порівняти
0
Артикул: 1538
Характеристики

6900 грн./шт:

Професійний контроль шумового забруднення середовища – допоможе провести шумомір-реєстратор Tenmars TM-103. Принцип його роботи побудований наступним чином: до чутливого елементу звукових хвиль (мікрофону) підключені широкосмуговий підсилювач, перемикач частотних характеристик і відкалібрований вольтметр, реєструючий інформативний сигнал, пропорційний шумового забруднення (в децибелах) на персональний комп'ютер.

Чистий звук – це спокій і порожнеча одночасно. Звук неповторний для різних об'єктів: мегаполісу, лісу, кімнати, підприємства, школи. Звук має об'ємне насичення хвилями різних частот і одночасно різний по висоті звучання, прийнято називати рівнем шуму. Шум умовно поділяють на приємний для сприйняття людини і неприємний (більше 60 дБ) те, що дратує слухові рецептори, і є наслідком нервових подразнень і захворювань нервової системи людини. З динамічною тенденцією до збільшення рівня шумів в останні роки, ці ознаки лише посилюються. Тому існує нагальна необхідність контролю рівня шумів, як на окремих суб'єктах – фірмах, офісах, школах, підприємствах, виробничих цехах, так і окремих мікрорайонів та навіть міст.

Факторами для загрязнения окружающей среды шумами могут быть, как необходимые технологические процессы и те, что просто выполняют функцию комфорта. Изготовление деталей, узлов, механизмов по применению различных технологических функций сопровождаются шумами в 100 децибел и более. Точение, фрезерование, штамповка, сверление, это те сферы производства, где контроль уровня шумов является обязательным, а также необходима индивидуальная защита сотрудников от шумовой нагрузки.

Факторами для виникнення шумів у мікрорайонах є промислові системи кондиціювання та опалення, які зараз використовують офісні центри, спортивні комплекси і супермаркети. В Україні на жаль, не виконуються розрахунки забруднення навколишнього середовища шумами архітектурними агентствами при будівництві. Тому населення мікрорайонів є незахищеним від будівництва таких центрів в безпосередній близькості від їх будинків.

Професійний контроль звукового забруднення на будівництві можливий при використанніTenmars TM-103, для виконання ремонтних робіт по звукоізоляції приміщень, встановлення систем кондиціонування та опалення, встановлення систем вентиляційного типу подачі кисню до підземних паркінгів і стоянок і определениие рівня забруднення.

Технічні характеристики Tenmars TM-103: 

Дозвіл (точність вимірювання)

0,1 дБ

Вимірювання частоти

А, З

Загальний діапазон частот

30...130 дБ

Діапазон частот LO

30...80 дБ

Діапазон частот MED

50...100 дБ

Діапазон частот HI

80...130 дБ

Динамічний діапазон

50 дБ

 

Особенности Tenmars TM-103:

1. Эргономически спроектированная консоль управления процессом измерения шумового загрязнения.

2. Жидкокристаллический дисплей с информацией об уровне загрязнения воздуха в децибелах, с функцией подсветки.

3. Точность контроля частоты шумового загрязнения 0,1 дБ.

4. Функция автоматической настройки.

5. Функция автоматического отключения от сети.

6. Сохранение данных о максимальном и минимальном измеренном значении.

7. Поддержка интерфейса программного обеспечения Windows и USB.

8. Доступность и удобство проведения клининговых функций после измерения.

9. Габаритні розміри дозволяють використовувати Tenmars TM-103 як портативний вимірювальний прилад. 

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

u0417u0432u043eu0440u043eu0442u043du0438u0439 u0434u0437u0432u0456u043du043eu043a