Цифровий мікроскоп S08 20X - 800X з USB Цифровий мікроскоп S08

Порівняти
0
Артикул: 2128
Характеристики

Материал   —   Цифровой

Состояние   —   Новое

Тип   —   Цифровой

Питание   —   USB

1320 грн./шт:

Цифровий мікроскоп з можливістю запису зображень об'єктів на USB носій - S08 з USB

Що дозволило отримати цифрове зображення з високою роздільною здатністю?

Сенсором, відтворюючим цифрове зображення в мікроскопі S08 є CMOS – матриця. Це останнє покоління кремнієвих сенсорів з високою чутливістю, мікрометричними розмірами геометричних елементів матриці (пікселями). Попереднє покоління CCD – матриць трохи поступається CMOS – матриць. CMOS – матриці не чутливі до впливу теплових джерел мікросхем, розташованих на загальній шині матриці. Для візуального контролю це не є критичним, але при необхідності вимірювати геометричні параметри об'єктів – це те, у бік чого необхідно віддати перевагу при можливості вибору. Матриця цифрового мікроскопа S08 з USB формує зображення у двох форматах роздільною здатністю 1600 х 1200 пікселів і 640 х 480 пікселів.

Сфери виробництва та діяльності де цифровий мікроскоп S08 станемо незамінним помічником

Харчова промисловість. Рівень технологій, якого досягла харчова промисловість, жахає споживачів. Замість того, щоб дивувати нас новими тонкощами у технології обробки продуктів харчування, що розширюють можливість збереження вітамінів і мінеральних елементів в них після проведення термічної обробки і набуття нових свіжих смакових відчуттів, харчові технології направили максимум зусиль в підміні натуральних продуктів на хімічний субстрат, що напрочуд має вигляд, а іноді і смак натуральних продуктів. Тільки при аналітичному дослідженні під мікроскопом або хімічному дослідженні стає відомо, що ми вживаємо в їжу. Якщо другий вид досліджень складний, трудомісткий і вимагає спеціального техніко-хімічного освіти, то ось перший вид оптичного дослідження простий у використанні і доступний.

Звичайно ж, оптичний мікроскоп, який Ви збираєтеся купити, повинен володіти пороговими критеріями характеристик для фіксації зображень із максимальним збільшенням. Роздільна здатність матриці, що сприймає сигнал, перетворює його в електричний струм і в кінцевому підсумку формується цифрове зображення об'єкта дослідження. При високій роздільній здатності ми можемо отримати більш докладне зображення. Але і тут є обмеження – це чутливість матриці (порогове значення освітленості зображення, при якому матриця здатна зафіксувати об'єкт дослідження). Навіть при високих показниках роздільної здатності, але з урахуванням того, що пороговий критерій має велике значення – це марнотратство. Необхідно щоб порогова чутливість мала низьке числове значення, чим нижче, тим краще. Це означає, що при слабкому освітленні мікроскоп сформує контрастне зображення.

Завдяки використанню мікроскопа можна візуально оцінити присутність домішок та частинок, непритаманних для даного типу продукції. Звичайно ж, необхідно провести самоосвіта щодо того, як виглядає якісна продукція на цифровому зображенні мікроскопа. Пропонуємо оптичний цифровий мікроскоп S08 з USB за невисокою ціною використовувати для дослідження наявності добавок і при необхідності їх геометричних розмірів. Таке просте рішення дозволить підняти Ваш контроль над якістю продукції на професійний рівень.

Навчання школярів, студентів, фахівців. Зацікавити школярів, студентів у глибину науково-технічного дослідження можна лише з допомогою наочного експерименту. Обговорення експериментальних реакцій в теорії, що найчастіше відбувається в навчальних закладах, – це погана підмога для плекання інтелектуального і мислячого покоління молодих науковців та майбутнього країни. Для проведення самостійної роботи при лабораторному дослідженні вимірювальна система (мікроскоп) повинна володіти простотою у використанні і невисокою вартістю для їх придбання.

Ветеринарні дослідження. На ринках ветеринарне дослідження на наявність глистів і паразитів в м'ясної і рибної продукції – це необхідний критерій безпеки споживача. Цифровий мікроскоп дозволить провести цю громіздку роботу за хвилини. При наявності в комплекті мікроскопа стандартизованої шкали геометричний розмірів (заходи), можливо визначити і розмірність не бажаних живих організмів у зразку. Але, при проведенні ветеринарних досліджень при ринках, досить просто знати про наявність або відсутність паразитних організмів.

Легка промисловість. Контроль структури волокон різних матеріалів, підвищить якість продукції, а також прискорить процедуру його проведення. Продувність, щільність і вентилювання тканин у пожежників, співробітників спеціальних підрозділів швидкого реагування та надзвичайних ситуацій це запорука захисту і збереження життя працівників таких професій.

Особливості цифрового мікроскопа S08:

  • Компактний розмір і мала маса дозволяють транспортувати дану оптико-електронну систему (мікроскоп) без особливих труднощів навіть для дитини. По – перше, більшість оптичний мікроскопів старого зразка типу «Біола», що мають найбільше поширення і широке застосування з часів Радянського Союзу, дуже важкі. По - друге, його необхідно доукомплектувати телевізійної або фото камерою і тільки після досліджень і налаштування його можна буде назвати засобом вимірювання, але ні в якому разі портативним. Але це можливо, в доказ цього факту відомо про дослідженнях українських вчених. Час диктує правила – «Час - гроші» і потрібно проводити контроль об'єктів дослідження зараз, тоді цифровий мікроскоп S08 з USB – оптимальний вибір.

  • Збільшення об'єкта дослідження до 800 разів. Приміром, якщо натуральна величина досліджуваного об'єкта дорівнює 1 міліметру, тоді при максимальному збільшенні, ми отримаємо результат у 1,25 мікрометра. Це дуже високий результат вимірювання.

  • Мікроскоп укомплектований кронштейном для зручної фіксації над об'єктом дослідження, що пропонується в комплекті.

  • Освітлення об'єктів дослідження в цьому якісному мікроскопі організовано з новітніми тенденціями світлотехнічних досліджень джерел освітлення. Використання шести світлодіодних ламп дозволяє економити електроенергію в 10 разів ефективніше в порівнянні з галогенними лампами, рівномірне розсіювання світлового потоку і спектр випромінювання, якого збігається з довжинами хвиль CMOS – матриці, що чутлива до червоно - жовтої області спектра, в підсумку підвищують точність дослідження та вимірювання параметрів об'єктів контролю. Світлодіодні лампи рознесені по периметру об'єктива під кутом в 60 градусів відносно нульової точки координат (центр об'єктива), що усуває можливість утворення полутеней, вносить похибку вимірювання.

  • Використовується для встановлення наявності або відсутності твердих сторонніх тіл, добавок.

  • Якщо укомплектувати його штриховий стандартизованої мірою, набуває функціонал вимірювальної системи.

Технічні характеристики цифрового мікроскопа S08 з USB

Технічні характеристики цифрового мікроскопа S08 з USB

Купити цифровий мікроскоп S08 (USB) – це можливість проводити аналітичне дослідження напівпрозорих або прозорих об'єктів з можливістю збільшення до 800 разів, з роздільною здатністю зображення 1600 х 1200 пікселів, запис зображення на USB носій, невисокою вартістю і вагою 195 грамів.

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

u0417u0432u043eu0440u043eu0442u043du0438u0439 u0434u0437u0432u0456u043du043eu043a