Биоакустический відлякувач птахів ШУЛІКА-16 PRO відлякувач птахів

Порівняти
0
Артикул: 1657
Характеристики

Принцип действия   —   Звуковой

Применение   —   На открытом воздухе

4790 грн./шт:

Збільшеної потужності електронний пристрій для боротьби з птахами «Коршун-16 PRO» розраховане на велику площу до 15 Га, містить 4 підключаються динаміка, видають крики великих літаючих хижаків, отгоняющих від захищається зони (полів, городів, виноградників, садів, звалищ, аеродромів, елеваторів, стадіонів, автомобільних стоянок) скворцов, граків, ворон, дроздов, галок, чайок і сорок.

Це відмінний імітатор, заснований на "біологічному", максимально наближеним до реальності принципі, заснований на інстинктивних страхи перед: яструбами, соколами, орлами.

Українська сучасна розробка якісної зборки, принцип дії якої полягає в періодичному впливі на птахів відтворених з електронної пам'яті одного із записаних наборів звуків:

 • від воронових птахів: ворони, граки, галки, сороки;
 • від дрібних птахів : шпаки, дрозди;
 • змішаний набір звучання: дрозди, граки, шпаки, ворони, сороки, галки.

 

Технічні особливості

Включається в світлий час доби, оскільки по-перше, птиці активні тільки в денний час, а по-друге, періодичний режим роботи дозволяє заощадити електроенергію.
Подібний алгоритм реалізується за рахунок вбудованого датчика освітленості - фотоелемента, що запускає звуковий генератор отьпугивателя, тільки при освітленні чутливого сенсора світлом.
Акустичний прилад складається з двох базових компонентів:

 • корпусу - електронного блоку управління і налаштувань;
 • 4-х рупорів – випромінювачів.

Динаміки виконані з ударостійкого пластику та вигідні тим, що можуть орієнтуватися в будь-яку сторону – там, де були помічені птиці. Це стає можливим за рахунок приєднання гнучких проводів до блоку управління за допомогою роз'ємів.

Довжини шнурів більш ніж достатньо, що дозволяє:

 1. Розгорнути кожен з рупорів в різні боки, і збільшує захищувану площу.
 2. Можливий і інший варіант – сфокусувати всі 4 випромінювача в одному напрямку, щоб отримати "учетверенный звуковий удар".
 3. Або два динаміка направити в один бік, а два інших – розгорнути на 180 градусів.

Як видно, із зростанням кількості звукових випромінювачів, зростає гнучкість в охопленні вакансій зон простору, потужніший сигнал і відповідно підконтрольна територія.

Є 3 регулятора:

 • вибір групи звуків.
 • таймер – установка часу звучання.
 • регулятор потужності сигналу.

Шуліка-16 ПРО вигідно відрізняється альтернативним живленням від мережі 220 В через понижуючий адаптер, від батареї 12 Ст.

Площа до 15 Га – максимальна паспортна характеристика, яка на практиці залежить від 4-х ключових факторів:

 • сила і напрямок вітру;
 • виставлений рівень гучності;
 • наявність штучних/природних перешкод : лісосмуга, паркани, будівлі;
 • схеми розміщення динаміків.

 

Застереження щодо розміщення

Застосовувати подібний пристрій слід в місцях, де мало людей. Наприклад, гектари засіяних пшеницею або кукурудзою полів.

Але це не завжди можливо і необхідно регулювання рівня звуку, що дає можливість, по-перше, заощаджувати енергію джерела живлення. По-друге, дозволяє збільшувати/зменшувати захищувану площу, якщо неподалік розташовані приватні будинки та не бажано, щоб звуки долітали до господарів і не дратували їх.

Також слід враховувати, що можуть лякатися домашні птахи на приватних обійстях: кури, гуси, качки та птахівничих фабриках.

В містах розміщення практично не має сенсу із-за потужного рівня сигналу, що буде призводити до скарг мешканців багатоквартирних будинків.
Слід враховувати також, що міські птахи : горобці, голуби, можуть не знати диких криків літаючих хижаків і складно досягти бажаного ефекту.
 

Рекомендації

Орієнтуйте прилад у місце, де були помічені літаючі шкідники, шляхом закріплення на стовпі, щоглі, стіні, воротах, дереві на висоті до 3-х метрів, щоб звук, вільно поширювався.

 1. Не закривайте фотоелемент - сутінкове реле сторонніми предметами, не ховайте під тінню саду, щоб Шуліка-16 PRO включався рано вранці і вимикався пізно ввечері.
 2. Пристрій необхідно захистити від атмосферних опадів (краплі дощу, бризки) і палючих променів сонця, щоб не тріскався пластик шляхом розміщення під навісом або козирком.
 3. Не піднімайте рупор вгору під кутом, щоб не заливалася вода при дощі.
 4. На полях, де доступ до розетки відсутня, робите підключення до автомобільної батареї 12 Ст. Не обов'язково знімати з АКБ автомобіля. Якщо в наявності старий акумулятор, вже не здатний запустити мотор, але ще приймає заряд, при споживаної потужності 0,5 А/год, прилад здатний довго пропрацювати в автономному режимі.
 5. Рекомендується використовувати комбінований метод впливу разом з візуальними пугалами, цим досягається комплексний вплив одночасно по звуковому і візуальному каналах.

 

Комплект поставки:

 • Шуліка-16 PRO.
 • динаміки.
 • провід живлення від зовнішнього акумулятора 12 Вольт.
 • керівництво по експлуатації.
 • мережевий адаптер.
 • акумулятор, якщо не влаштовує живлення 220В по окремому замовленню. Вартість 500 грн.

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

u0417u0432u043eu0440u043eu0442u043du0438u0439 u0434u0437u0432u0456u043du043eu043a