Ультразвуковий відлякувач птахів LS-987BF Ультразвуковий відлякувач птахів LS-987BF

Порівняти
0
Артикул: 1654
Характеристики

Принцип действия   —   Ультразвуковой

1560 грн./шт:

Відлякувач LS-987BF беззвучно відлякує птахів з площі до 100 кв. м. ультразвуком, ідеально підходить для захисту балконів, терас, фасадів будинків, підвіконь, скляних дахів, тощо).

Особливості та переваги LS-987BF

Спрацьовує при появі птиці в зоні дії. Має перевірочний режим тестування.

Прилад використовує ультразвукової канал сприйняття птахами високочастотних коливань, що дозволяє використовувати LS-987BF крім балконів, сходів, підвіконь у багатоповерхівках, де часто сідають голуби, горобці, ворони, залишаючи кізяки і пір'я, викликаючи алергію, антисанітарію, і в місцях масового скупчення людей, гулянь. Також ефективний на площах перед магазинами, готелями, ресторанами, їдальнями та кафе, на вході в офіс або склад, в заміських будинках, дачах.

Комплексна дія: ультразвук + світлові спалахи від двох яскравих світлодіодів забезпечує результат на основі досягнень сучасної радіоелектроніки, дозволяючи не застосовувати народні засоби у вигляді трещоток, що обертаються на вітрі виблискуючих оптичних дисків.

Автоматичний пошук теплокровних об'єктів

LS-987BF оснащений сенсором, який безперервно сканує навколишній тривимірний простір за допомогою складної PIR-системи (Пасивна Інфрачервона система виявлення руху) на дистанції до 12 метрів, з кутом огляду 70 градусів.

При появі живих істот, датчик спрацьовує на вихідний від їх тіла тепловий потік, запускає високочастотний генератор, включається динамік, випромінюючий нечутні нами, але сприймаються птиацами коливання 17-24 КГц і паралельно проводяться світлові спалахи.

Це дає 2 серйозні переваги:

  • здвоєне вплив і на зоровий канал (через очі) і через слуховий;
  • економія електрики, оскільки максимум споживання припадає тільки в період генерації, а в інший час (99%) пристроїв майже не використовує енергію джерела живлення.

Альтернативне харчування

Якщо доступ до розетки 220 В утруднений, тягнути подовжувач далеко або світло просто відсутня, вставте батарейки. Інший варіант – через мережевий адаптер, що входить в комплект.

Режим ТЕСТ

Щоб перевірити, як функціонує апарат, натисніть на кнопку та спектр ультразвуку зміщується в область звуку. Не забудьте повернути основний перед початком експлуатації.

Безпечний для всіх

LS-987BF не завдає шкоди птахам, тваринам, людям,оскільки по своїй фізичній природі ультразвук нічим не відрізняється від звуку.

Монтаж та налаштування

Рекомендуется проводить установку на высоте 1-2,5 метра от поверхности земли (это может дерево, ворота, столб, стена дома, забор). Для достижения устойчивого эффекта, прибор должен непрерывно проработать от 2-х недель.
Пластмассовый брызгозащищенный корпус не рассчитан на проливной дождь, в особенности с ветром, поэтому необходимо дополнительно защитить козырьком.

  1. Аккуратно выдвиньте электронный модуль из монтажной коробки.
  2. Откройте крышку батарейного отсека и вставьте две новые 9В батарейки (типа “Крона”) либо подключите к сети через адаптер.
  3. Поместите путем вдавливания модуль обратно и закрепите на высоте над землей.
  4. Переведите выключатель питания в позицию “ON”. Подождите около 30 секунд, пока разогреется электронная схема. Проведите рукой около датчика и начнут мигать светодиоды, свидетельствуя о работе.
  5. Экспериментируйте с различными местами расположения для того, чтобы обнаружить наиболее удачное место.
  6. При питании от батареек, если светодиоды не загорелись при движении в охраняемой зоне, замените их.

Основные характеристики

Площадь воздействия: до 100 м2
Виды птиц городские, не хищные
Частота импульсов 17-24 КГц
Световые вспышки +
Режим тесту +
ІЧ датчик руху +
Кут / дистанція огляду ІЧ-датчика 70° по горизонталі, 9 по вертикалі / до 12 м
Харчування Мережа 220В через адаптер
або батарейки Крона (одна або дві)
Габаритні розміри: 10,0х10,0х9,5 см
Вага: 255 г
Країна-виробник: Тайвань
Гарантія: 12 міс.

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

u0417u0432u043eu0440u043eu0442u043du0438u0439 u0434u0437u0432u0456u043du043eu043a