1234

Про компанію

Ласкаво просимо на сайт нашої компанії ВП Дилис!
Наша компанія займається розробкою і виробництвом, а також продажем вимірювальних приладів. Наш 15-ти річний досвід у цій справі дозволяє створювати кращі прилади для потенціометричних вимірювань. У створену нами лінійку сучасних вимірювальних пристроїв входять - pH-метр промисловий pH-101П, аналізатор іонів (іономер) AI-125, pH-метр портативний pH-305, нітратоміри Н-405, цифровий імітатор електродів IE-501.

Всі наші пристрої створені на уніфікованої програмно-апаратній платформі, мають спеціальні алгоритми обробки вхідних даних і фірмовий інтерфейс.

Завдяки тому, що ми використовуємо комплектуючі тільки відомих світових виробників, на виході виходить якісне і надійне вимірювальний пристрій. У створених нами приладах, ми використовуємо комплектуючі виробництва США (Аnаlоg Dеvicеs, Аtmel, Dallas Semiconductor, Texas Instruments, Hоnеуwel), Німеччина (ОКW, WAGO, Наhn-Trafo), Тайвань, Японія.

Також наша компанія є офіційним постачальником відомих виробників на території України.

На сторінках нашого сайту ви знайдете безліч товарів, а саме - алкотестери, аналізатори грунту і вологості, віброметри, вагове обладнання, вологоміри, дозиметри, метеостанції, тепловізори, фотометри і багато іншого. Ми раді запропонувати вам якісний товар за справедливою ціною. До кожного клієнта ми знаходимо індивідуальний підхід і сподіваємося стати надійним партнером для кожного з вас. Ми працюємо так, як хотіли б, щоб працювали з нами. Якщо у вас виникли якісь питання, звертайтеся до нас за допомогою. Ми з радістю надамо вам якісну і професійну консультацію з будь-якого вас питання.Хорошая компания-рекомендую!..

Покупатель
Товар пришёл через 2 дня. Всё, как в описании. ..

Покупатель
Швидке та якісне надання послуг. Товар отримала швидко ..

Покупатель
Швидко, зручно, без проблем. Рекомендую...

Покупатель
Спасибо молодцы, быстро отправили,товаром доволен!..

Покупатель
Всё супер рекомендую..

Покупатель
Все було вчасно та без проблем..

Андрей
Спасибо большое за посылочку! Желаю магазину успехов и процветания! ..

Алина
Качественный товар!Рекомендую данный магазин..

Покупатель
Оперативно отправили. Спасибо огромное...

Покупатель

u0417u0432u043eu0440u043eu0442u043du0438u0439 u0434u0437u0432u0456u043du043eu043a