Вологомір

Вологомір

    Вологомір - прилад, що вимірює абсолютний вміст вологи у відсотковому відношенні до всієї маси газу або твердого матеріалу (у тому числі), що часто ототожнюється з приладом вимірювання вологості повітря гігрометром, який є одним з видів вологомірів.

    Вологоміри необхідні при проведенні перевірки якості сировини та матеріалів під час вхідного контролю сировини та готової продукції на підприємствах екструзії, будівельної галузі та інших областей промисловості.

    Контроль та реєстрація вологості навколишнього повітря під час процесу друку є невід'ємною технічною вимогою для зменшення та підвищення якості друкованої продукції за рахунок збільшення адгезії барвистого шару до матеріалу. 

    У приладах вимірювання вологості використовуються кілька різних методів вимірювання вологості матеріалів та газів! Тому дуже важливо прі підборі данного інструменту звертатися за консультацією до спеціалістів!

    У даному випадку розглянемо безконтактний вимірник вологості стяжки та бетону TK-200С Безконтактний вологомір стяжки та бетону TK-200С

    Професійний вологомір будівельних матеріалів з НВЧ датчиком – це в першу чергу зручність та простота експлуатації при необхідності точно вимірювати вологість стяжки, бетону, граніту, мармуру, гіпсу, гіпсокартону та інших будівельних матеріалів.

    Принцип роботи приладу дозволяє перевіряти стіни, підлогу без засвердлівання датчиків. Тип датчика не вимагає абсолютно рівної поверхні, тому модель TK-200С добре підходить для будь-яких матеріалів, і може дати миттєвий результат без попередньої підготовки поверхні.

    TK-200С оснащений дев'ятьма калібруванням, калібруванням нуля «0.00%», підсвічуванням екрану. Працює від стандартного елемента живлення 9 В «Крона» 6F22

    Підсвічування дисплея дозволяє працювати в польових умовах та при недостатньому освітленні.

    Також прилад може відображати як абсолютну вологість так і відносну, що може стати в нагоді для будівельних матеріалів і перевірки вологості стін, підлоги і т.д.

u0417u0432u043eu0440u043eu0442u043du0438u0439 u0434u0437u0432u0456u043du043eu043a